Кошик
28 відгуків
LED панель светодиодная 36Вт ультратонкая. Скидка 15%Купить
Категорії
Виробник
  • 4
+380504233399
+380672097216
+380932097216
+380442097216
ТОВ "ЛЕД ІДЕЯ"
Денис Багненко
Україна Київ Києво-Святошинський р-н, Віта-Поштова
Мапа

Безпека пересування в нічний час багато в чому залежить від вуличного освітлення. Використовувані для цього світильники, прожектори повинні, в першу чергу, володіти достатньою продуктивністю, потужністю і солідним робочим ресурсом. Корпус вуличних джерел світла виготовлений з високоміцних матеріалів, які забезпечують тривалий термін служби обладнання.

 

Автономні системи освітлення

 

Прогресивні автономні системи освітлення незамінні в місцях, де відсутній підводка централізованого енергопостачання. Елементами живлення виступають акумулятори і сонячні батареї, які також дозволяють істотно заощадити на обслуговуванні джерела світла.

 

Світлодіодні вуличні світильники та прожектори

 

Эффективное и надежное светодиодное оборудование является наиболее перспективным для благоустройства дорожных магистралей и городских улиц. LED-технологии, воплощенные в светильниках и прожекторах, позволяют существенно сэкономить расход электроэнергии, соответственно, финансовые средства для оплаты счетов.

ТОВ «ЛІД ІДЕЯ» пропонує якісні світлодіодні прожектори, світильники, а також автономні системи освітлення. Продукція придатна для установки в скверах, парках, АЗС, парковках, на залізничних та автостанціях, а також у місцях проведення бурових робіт, розвідувальної діяльності, польових таборах.

Вуличне освітлення

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2