Кошик
28 відгуків
LED панель светодиодная 36Вт ультратонкая. Скидка 15%Купить
Категорії
Виробник
  • 9
+380504233399
+380672097216
+380932097216
+380442097216
ТОВ "ЛЕД ІДЕЯ"
Денис Багненко
Україна Київ Києво-Святошинський р-н, Віта-Поштова
Мапа

У нашому каталозі представлені фотоелектричні системи (сонячні електростанції) з підключенням до мережі та автономно-резервні.

Портативні сонячні батареї є прекрасним засобом у вирішенні багатьох завдань на дачі або заміському будинку. Останнім часом вони стали дуже важливим атрибутом в силу багатьох причин. Основною з яких є безперебійне забезпечення електроенергією.

Будинки за містом часто залишаються без харчування електрики після грози, граду, урагану або інших погодних умов. Але, на жаль, у сучасному світі не обійтися без нього навіть на невеликий проміжок часу. Саме тому така електростанція стане незамінною.

 

Переваги установки міні електростанцій

 

Головною причиною, по якій варто сонячні батареї купити, це бажання бути незалежним від мереж централізованого електропостачання та їх постійних аварій, підвищення тарифів і т. д.

При покупці будинку без підключеної центральної електромережі, проведення якої може виявитися досить дорогим, купівля автономної системи електрики станемо самим економним і вигідним варіантом.

Економія буде колосальною! Вже через пару років установка себе повністю окупить, при цьому Ви не будете відчувати дискомфорту при постійному несподіваному відключенні, особливо в зимовий час або, коли в будинку є маленькі діти.

 

Мережеві і автономно-резервні сонячні електростанції

 

В даній категорії товарів Ви зможете придбати дану продукцію для дому, дачі, складу або інших приміщень. На нашому сайті «LEDidea» представлені найбільш популярні моделі мережевих і автономно-резервних електростанцій з кращими характеристиками, що здатні підтримувати харчування будинки та інших прибудов при відсутності централізованого електрики.

Будь-яка міні електростанція складається з декількох фото електричних батарей та комплектуючих, що забезпечують її повноцінну роботу (акумулятори, контролери заряду, перетворювачі та ін).

Прийнято ділити на різні типи:

1. Автономно-резервні міні електростанції.

2. Мережеві.

Сонячні електростанції

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Відмітні характеристики автономних і мережевих СЕС

 

Автономні електростанції повністю забезпечують електроенергією споживачів. Вони залежать від зовнішньої мережі, до складу яких входить автономний інвертор, а також контролер заряду та акумуляторні батареї, де накопичується електрику від декількох сонячних батарей за весь день.

Накопичена енергія може використовуватися у випадку аварійного відключення, ввечері, похмурий день, при великому навантаженні на вже генеровану енергію сонячних батарей. Такий вид чудово підходить для заміського будинку, сезонного будиночка, дачної ділянки, де немає необхідності підключаться, тягнути електрика або використовувати дизельний генератор, витрачаючи фінанси на його роботу.

Мережева фотоелектрична система має фото електричні панелі, а також мережевий інвертор, тому не використовується для резервного накопичення енергії. Основне завдання забезпечення власних потреб в електриці і віддача надлишків в загальну мережу. При зменшенні сонячної активності, вироблення електрики зменшується, мінус такої системи в тому, що її не використовують вночі.

Резервна система схожа з автономною, але має інвертор гібридний. Це дозволяє подавати харчування не тільки для того, щоб накопичувати/резервувати, але і в мережу електропостачання для уникнення браку живлення в мережі при великих навантаженнях.

Дуже важливо, щоб при проектуванні електростанції, правильно підібрати комплектуючі та розрахувати навантаження. Щоб полегшити Вам завдання, наш інтернет-магазин пропонує готові рішення, що вимагатимуть лише установки. Замовляючи у нас сонячні панелі, ціна яких досить прийнятна для будь-якого покупця, Ви отримуєте можливість вигідно економити з високою ефективність.