Кошик
28 відгуків
LED панель светодиодная 36Вт ультратонкая. Скидка 15%Купить
Категорії
+380504233399
+380672097216
+380932097216
+380442097216
ТОВ "ЛЕД ІДЕЯ"
Денис Багненко
Україна Київ Києво-Святошинський р-н, Віта-Поштова
Мапа

Автономні світлодіодні вуличні консольні ЛІД світильники на сонячних батареях

Автономні світлодіодні вуличні консольні ЛІД світильники на сонячних батареях

27.11.20

Автономне освітлення вулиць: ефективне і економічне рішення від Idea LED
Чому сьогодні має сенс купити автономне освітлення на сонячних батареях? Тому що тепер це – відмінний варіант для зниження витрат і відсутність залежності від мережі.
Де застосовуються системи автономного освітлення
Місця з відсутнім доступом до електричної мережі, пішохідні переходи, автомобільні дороги, транспортні розв'язки,котеджні селища, парки, прибудинкові території, а також будь-які інші локації. Важливо пам'ятати, що таке обладнання – це не лише єдино можливий варіант там, де немає можливості підключитися до електромережі, але і часто більш економічно доцільний спосіб.
Зверніть увагу: ліхтарі автономного освітлення на сонячних батареях монтуються на міцні опори з оцинкованої сталі. Їх конструкція стійка до вітрових і ваговим навантаженням і може досягати 12 метрів.
Вагома аргументація, або які є переваги автономного освітлення вулиці: 5 доводів
Екологічність – вуличні автономні ліхтарі працюють на сонячній батареї, це – поновлюване джерело енергії.

Швидка інсталяція – підключення може проводитися в локаціях, де відсутня центральна электромагистраль. Монтаж здійснюється відповідно до заявлених термінів і не залежить від зовнішніх обставин.

Не вимагає дозволу – ні енергопостачальні, ні контролюючі організації не вправі заборонити монтаж вуличного автономного LED-освітлення.

Відсутність регулярних платежів за електрику – обладнання працює в автономному режимі, відповідно, ви лише один раз вкладаєте в його придбання, і ціна вуличного автономне освітлення на сонячних батареях – ваша єдина інвестиція.

Монтаж на віддалених від електромережі ділянках – системи можуть бути встановлені незалежно ні від яких параметрів, навіть в полі.

Важливо: зверніть увагу, що системи автономного освітлення в Україні можуть додатково комплектуватися обладнанням для інтелектуального управління. Воно дає можливість дистанційно керувати, програмувати і контролювати роботу системи користувачем, використовуючи спеціальний додаток.
Матеріал написаний по експертизі фахівців LED Idea.